از دولت تا ملت (بخش اول)

طرح تشديد امنيت اجتماعي :
 pt2 در اين چند مدت در تمام رسانه ها ( تصويري ، صوتي ، اينترنت ، روزنامه ها و … ) همه روزه اخباري از «طرح امنيت اجتماعي» مي شنيديم كه به تازگي اين طرح تشديد شد . بياييم كمي با تعمق بيشتر به اين حركت نگاه كنيم .

 pt2 به نظر من كه اجراي اينگونه طرحها براي پاكسازي جامعه مفيد و ضروري است اما كميّت اجراي اين طرحها مهم تر از اجراي آنهاست . اول اينكه ناگفته نماند مردم فقط نكات بارز را مشاهده مي كنند اما خدا مي داند چه تعداد افراد به اسم «ارازل و اوباش» و به ناحق اعدام شده اند ، آنچه ما در رسانه هاي عمومي مشاهده مي كنيم افراد بارز و به نحوي بزرگان اين افراد هستند . نكته بعدي اين است كه مسئولين صداوسيما دست روي نكته اي گذاشته اند كه غيرت هيچ ايراني قبول نخواهد كرد ، ما فقط به نكته «تجاوز به انف» توجه مي كنيم ، در حقيقت اين موضوع را پيش كشيده اند تا مردم هم با مسئولين اين طرح هم صدا شوند و همكاري كنند . اما حقيقت چيز ديگري است .

Edami

بعضي از مسئولين اين طرح خود ارازل و اوباش هستند ، ……

 pt2 طي خبري كه توسط يكي از دوستان ( افسر نيروي انتظامي است ) به دستم رسيد متوجه شدم كه وقتي يكي از خانمها را براي توجيح به مركز منتقل كرده بودند ، معاون آن قسمت بعد از به اتمام رسيدن ساعت كاري اش با همين خانم و با ماشين شخصي خودش رفتند ….. بماند كه كجا و به چه منظور …. ما فرض مي كنيم ايشان از روي خيرخواهي خواستند آن خانم را به درب منزلشان برسانند ! از اين موضوعات زياد پيش آمده كه چون منبع درستي نداشتم ذكر نمي كنم اما اين موضوع در شهر خودم و در محل كار دوستم اتفاق افتاده بود ، پس منبعي معتبر است .

Edami_2

 pt2 حالا شما نظر بدهيد : آيا بهتر نيست به جاي اصلاح و اعدام تعدادي افراد جامعه را طوري آماده كنيم كه هرگز جوانان به چنين افرادي تبديل نشوند ، به نظر شما چرا اين جوانان كه الآن به اسم اراذل و اوباش مي شناسيم به اين مسير رفته اند ، چرا آنها جواناني برومند و با عث افتخار نشده اند ، چرا آنها از مسير درست منحرف شده اند ، بهتر نيست به جاي اعدام تعدادي افراد ، ريشه اين معضل را پيدا كرده و آن ريشه ها را از بيخ و بن قطع كنيم ! براي ريشه كن كردن سوسك از يك منزل كشتن تعدادي سوسك آن هم با مگس كش و دمپايي كافي نيست ، بايد لانه آنها را پيدا كرد و سم پاشي كرد ، جمهوري به ظاهر اسلامي ما به اين مسئله توجه نمي كند ، شما مشكلات و ريشه هايي كه باعث تبديل شدن يك جوان مثبت به چنين اراذلي شده اند پيدا كنيد و آنها را نابود كنيد ، آنوقت ديگر هرگز شاهد چنين جنايات و مسائلي نخواهيم بود !

Iranian_Policy2

 pt2 از مسائل ديگر هم بشنويد : نمونه اي از خودم : چند وقت قبل در سه راه ملك آباد ( مشهد ) يك ماشين نيروي انتظامي كه حامل 2 مرد و 1 خانم بود به بنده گير دادند كه گوشي موبايلتان را بدهيد تا ببينيم شما توي گوشيتان چه چيزهايي داريد !!!!! خلاصه بعد از كلي بحث و جدل با اين افراد و مخالفت با آنها مسئله به اينجا ختم شد كه توسط جناب تيمسار ايرواني ( پسرعمه بنده ) نجات پيدا كردم . مهم نيست كه من چطور شد كه محتويات گوشي ام محفوظ ماند و كسي نديد . در چنين وضعيتي ديگران چه مي كنند ؟ عكسهاي خانوادگي و خصوصي خودشان كه حتي ممكن است از نامزد ، خواهر ، شوهر ، برادر ، دوست يا آشنايي باشد را در اختيار افراد چشم ناپاكي قرار مي دهند كه ارزش نفس كشيدن را هم ندارند . به نظر شما به اين طرح بايد چه نامي نسبت داد ، طرحهايي كه به ظاهر خواهان پاكسازي جامعه هستند اما اصلاً قوانين حقوق بشر را رعايت نمي كنند و به حريم شخصي افراد وارد مي شوند ، اتفاقي بعدي كه در بين آشنايان بنده اتفاق افتاد و آن هم حاكي از نقص و نفوذ به حريم شخصي افراد است مربوط به خانم م.نيازي مي شود ، اين خانم ترم آخر رشته مامايي بود كه سيستم SMS ايشان براي مدتي قطع شد ، قبل از قطع هم پيامكي از طرف [ … ] دريافت كرد كه «سيستم پيام رسان شما به علت رعايت نكردن شئونات اسلامي براي مدت …. روز قطع مي شود» . من كه نمي توانم چنين مسائلي را هضم كنم كه حتي پيام هاي ما هم چك شود ، اين چه معنايي مي دهد ، جز  نفوذ به حريم خصوصي افراد . چنين كاري را مدتي قبل توسط آمريكا در كشورشان انجام شد كه ايران كلي راجع به اين مسئله جنجال راه انداخت و اين كار سيستم اطلاعات آمريكا را نقض حقوق بشر و نفوذ به حريم شخصي افراد كشورش دانست در صورتي اين كار را خود مسئولين ما هم انجام مي دهند !

 pt2 مبحث بعدي هم كه خيلي اين روزها داغ است موضوع قيلطرينگ است ، ما همه روزه شاهد قيلطر شدن سايتهاي ايراني و خارجي هستيم . البته نبايد ناديده گرفت كه بعضي از اين سايتها بايد قيلطر شوند چون واقعاً براي افراد كم جنبه و بي جنبه و همچنين افراد كم سن و سال ضرر دارند اما آيا اين سيستم قيلطرينگ ايراني درست و صحيح عمل مي كند ؟ باور كنيد خيلي از اين سايتها كه فيلتر شده اند هيچ محتواي غير قانوني و خلاف شرعي ندارند ! يادم نيست و لينكش رو هم فعلاً ندارم اما اين رو خوب يادمه وبلاگ نويسي كه از طريق فضاي شخصي وبلاگ نويسي مي كرد وبلاگش به دليل پيدا شدن كلمه «كس» در وبلاگش قيلطر شده بود ، باور كنيد كس فقط آنجايي نيست كه تما ما انسانها ازش اومديم بيرون ، به معني شخص و … هم به كار مي رود !

 pt2 البته من يك مطلب راجع به سكس و اينترنت آماده كردم كه به زودي روي وبلاگ ميارم .
دل من خيلي پر تر از اين حرفهاست اما ما نبايد سرمان را مثل كبك زير برف كنيم و اينطور تصور كنيم كسي ما را نمي بيند ، بايد با ديد بازتري به اطراف و همه چيز نگاه كنيم ، آن وقت است كه به حال خودمان گريه مي كنيم كه چرا در كشوري زندگي مي كنيم كه جمهوري اسلامي است اما فقط دموكراسي نما است و هيچ اثري از آزادي بين ، آزادي قلم ، و … در آن ديده نمي شود . به جاي آنكه  سايتهايي مثل BCC و CNN را قيلطر نكنند تا ملت ايران هم بفهمند آنها چه مزخرفاتي راجع به ما و ايرانيان مي گويند ، دست به قيلطر چنين سايتهايي مي زنند كه در نهايت هم به نتيجه منفي منجر خواهد شد . ما هميشه بايد از الطاف ايراني بودنمان استفاده كنيم و از حيص وجود جمهوري اسلامي به سرويسهايي مثل بلاگر ، يوتيوب ، تكنوراتي ، بالاترين و … دسترسي نداشته باشيم !

 pt2 در وردپرس به راحتي مي شود مطلب نوشت چون امكان قيلطر شدن را ندارد و در صورتي كه وبلاگي از ودرپرس فيلتر شد كافي است از https:// به جاي http:// استفاده كنيد . به عنوان مثل سايت وردپرس فارسي كه در آدرس http://fa.wordpress.com  قابل مشاهده است قيلطر شده است را مي توانيد در آدرس https://fa.wordpress.com  را مشاهده كنيد ، كامل و بدون استفاده از هيچ آنتي قيلطري.

لينكهاي مرتبط :
باید مانتوی بلند تنت کنی !
دستگیری بیش از 5 هزار نفر در طرح امنیت اجتماعی در کرمانشاه !
وزیر کشور: برخورد پلیسی راهکار جامعی نیست
همشهری : گزارش وزیر کشور از طرح برخورد با ارازل و اوباش
همشهری : قانونی برای برخورد با مدل موی آقایان نداریم !
آخرین تصاویر از مانتوهای وطنی ( کیسه ای بیش نیست )

Advertisements

7 پاسخ to “از دولت تا ملت (بخش اول)”

 1. lukadium Says:

  سلام! وقت خوش. لینک متقابل را گذاشتم.شاد باشی

 2. tablu Says:

  سلام من تابلو ام منو ببين !!

 3. tablu Says:

  بابا اي ول ! يانگوم كره اي و نه ژاپني ! حالا بيا و عكس نانسي و همخونه علي دايي و ببين اميدوارم خوشت بياد !

  مجازاتگر: مهم نیست یانگوم زاپنی هستش یا کره ای ، در هر صورت چشم بادامی محسوب می شود !

 4. bizbloger Says:

  تعداد بلاگرهاي قديمي و حرفه اي در وردپرس داره هر روز زيادتر ميشه! خوش آمديد!

 5. سماع Says:

  سلام
  بله من هم با طرح مبارزه با تخلفات جزیره ای و شهری موافقم ولی همه ی ما میدونیم که موضوع چیز دیگه ای ایست…
  و در پس این پرده ماجرای دیگه ای است. وای به روزی که پرده در افتد…

  مجازاتگر: آن روزی که این پرده درافتد …. دوباره به سال 1358 برخواهیم گشت .

 6. lord13 Says:

  بله این بهانه ای است تا هر حساب شخصی را پاک کنند از توجهت ممنون راستی چرا واسه اسباب کشی مارا خبر نکردی بیایم پلو خوری؟!!

 7. آتوسا Says:

  دلم ریشید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: